Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування. Технічна підтримка.

ТОВ «АСТ-Технології» забезпечує технічне супроводження та сервісне обслуговування обладнання поставленого та впровадженого на об’єктах Замовника: пуско-налагоджувальні роботи, початкове навчання персоналу роботі з обладнанням, гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також ремонт.

Усі роботи виконуються кваліфікованими та сертифікованими співробітниками нашого підприємства.

Якщо у процесі експлуатації обладнання у Вас виникають питання чи складності, то ви можете звернутися до наших співробітників за консультацією. Ми допоможемо Вам розібратися в роботі як обладнання загалом, так і окремих його вузлів та частин.

Наше підприємство активно співпрацює з провідними світовими та вітчизняними виробниками: Emerson TM (США), Honeywell International, Inc. (США), LEWA GmbH (Австрія), HAM-LET® (Ізраїль), ТОВ «Укргазтех» (Україна).

При експлуатації будь-якого складного устаткування згодом виникає необхідність його технічного обслуговування. Якщо у вашій організації немає власних фахівців, які навчені виконувати цей вид робіт, ви можете звернутися до нас. Ми надішлемо наших спеціалістів до місця встановлення вашого обладнання для його обслуговування, а при необхідності і ремонту.

Всі види ремонтів, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування проводиться як за місцезнаходженням Замовника, так і в нашій лабораторії. Обсяги виконання робіт, а також їх складність визначаються під час проведення попередніх переговорів та консультацій.

Догори