Проектування

Проектна документація – це бажання Замовника представлені у вигляді схем, планів розміщення обладнання, специфікація та кошторисів, оформлені відповідно до вимог нормативних документів. Але це далеко не єдина перевага.

Проект дає Замовнику чітке уявлення про вартість та терміни будівництва, дозволяє спланувати графік інвестицій з мінімізацією «шокових» фінансових вкладень, а графік будівництва з мінімізацій технологічних простоїв та, як наслідок, фінансових втрат.

Керуючись саме цими принципами, ми забезпечуємо повний комплекс робіт від передпроектного обстеження та складання технічного завдання до супроводу проектної документації під час проходження експертиз.

ТОВ «АСТ-Технології» має великий досвід у проектуванні та реконструкції як компресорних станцій (КС, ДКС) в цілому, так і окремих систем:

  • системи автоматичного керування;
  • установки підготовки паливного, імпульсного та пускового газу;
  • встановлення очищення газу;
  • встановлення охолодження газу;
  • системи вібродіагностики ДПА;
  • системи диспетчеризації КС та ін.

Готове креслення або ескізний малюнок не завжди дає повного уявлення про об’єкт і не завжди можна наочно оцінити зручність стикування деталей або вузлів.

АСТ-технологии

Саме тому розробка проектної документації виконується в системах 3D проектування, що, крім наочного подання готової установки, дозволяє уникнути помилок, неточностей і виявити всі прорахунки ще на стадії проектування. Комп’ютерне моделювання дозволяє розглянути вид проектованого об’єкта з будь-якої висоти, кута та місця розташування, дає можливість проаналізувати поведінку виконавчих елементів механізму в процесі експлуатації, виявити всі прорахунки та неточності ще на стадії проектування, а не в процесі виготовлення.

ТОВ «АСТ-Технології» пропонує також послуги з проектування будь-яких систем теплопостачання

Догори